Výhradní dovozce do ČR a na Slovensko
Zpět naProdukty v kategorii Plecí brány

Plecí brány 1.5m, 3m, 4.5m, 6m, 7.5m, 9m

Popis

Plecí prutové brány jsou vhodné nejen pro úpravu luk a polí, ale i pro EKO hodpodáře.

Plecí brány, známé také jako aktivátory, jsou určeny k ničení plevele a krusty na povrchu půdy při pěstování obilovin, brambor, kukuřice, červené řepy, řepky, česneku atd., jsou také nepostradatelným nástrojem v ekologických farmách.

Plecí brány jsou také užitečné při péči o travní porosty, zejména pokud jsou vybaveny předními lištami, které rozhrabují krtince. Hrabání drnu urychluje opětovný růst a otevřené krtince nebrání sečení.

Individuálně připevněné pruty lze přizpůsobit jakémukoli druhu plodiny díky nastavitelnému úhlu náběhu a možnosti nastavení prutu ve vhodných vzdálenostech odpovídajících plodině. Standardně jsou instalovány pruty z drátu o průměru 7 mm, ale na přání zákazníka jsme schopni dodat pruty až do průměru 10 mm.

Plecí brány lze přepravovat po složení rámu a jeho zavěšení na tříbodový závěs traktoru. Má všechna oprávnění pro přepravu na veřejných komunikacích.

Segmentový rám, pro přepravu hydraulicky složený, umožňuje instalaci nářadí ve verzích s pracovním záběrem 4,5, 6,0, 7,5 a 9,0 m, určených pro spolupráci s traktory od 42 do 82 HP. Výměnné pracovní jednotky o šířce 1,5 m jsou namontovány na výkyvných pantech zajišťujících jejich správné umístění při práci a přepravě.

Technické parametry / porovnání s ostatními typy:

Pracovní šíře (m)1,534,567,59
Pracovní hloubka (cm)do 8
Typnesené
Počet pracovních polí123456
Hmotnost (kg)120200400620640870
Potřebné výkon traktoru (HP)traktor s nízkým výkonemtraktor s nízkým výkonem

od 42

od 62od 62od 82
MÁTE ZÁJEM O TENTO PRODUKT? KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE:

Napište nám

Akční nabídky

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.